Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671
v

Změny v rozvrhu Thursday 3. 12.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Čapek Miroslav
6 výměna >> TOP 2.O na 2.12. 4. hod
Drobník Aleš
0 přesun >> ZEL 1.E+ na 1.12. 5. hod
1 přesun << IKT 1.A uč.V z 1.12. 4. hod
1 přesun >> ETZ 3.E na 8. hod
2 přesun << IKT 1.A uč.V z 1.12. 5. hod
2 výměna >> FYZ 2.O na 4. hod
4 výměna << FYZ 2.O uč.2 z 2. hod
7 přesun << ETC 3.E uč.4 z 8. hod
7 přesun >> ETZ 3.E na 2.12. 1. hod
8 přesun << ETZ 3.E uč.4 z 1. hod
8 přesun >> ETC 3.E na 7. hod
Hofman Zbyněk
1 přesun >> CHE 1.E+ na 5. hod
2 výměna << ZES 2.O uč.2 z 4. hod
4 výměna >> ZES 2.O na 2. hod
5 přesun << CHE 1.A+ uč.1 z 1. hod
Kabát Arnošt
1 přesun << ZEl1 1.E+ uč.M z 1.12. 4. hod
2 přesun << ZEl1 1.E+ uč.M z 1.12. 5. hod
Libá Kateřina
2 přesun >> NJA 1.E (NJA)+ na 30.11. 8. hod
4 přesun << NJA 1.A (NJA)+ uč.3 z 30.11. 8. hod
8 přesun >> NJA 2.O (NJA) na 4.12. 5. hod
Kořánová Jana
4 změna TEV 1.E+ zrušeno
5 změna TEV 1.E+ zrušeno
Pazderníková Květa
4 výměna << LEV 2.P uč.5 z 4.12. 1. hod
Pisingerová Zdeňka
2 přesun >> AJA 1.E (AJA)+ na 30.11. 8. hod
4 přesun << AJA 1.A (AJA)+ uč.J z 30.11. 8. hod
8 přesun >> AJA 2.O (AJA) na 4.12. 5. hod
Prokop Lubomír
6 výměna << MAT 2.O uč.2 z 2.12. 4. hod
Tešková Lucie
4 výměna >> UCT 2.P na 4.12. 1. hod
8 přesun >> MAT 1.E+ na 30.11. 6. hod
Žíla Václav
8 přesun << AMO 3.A uč.T z 30.11. 0. hod
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1 IKT uč.V přesun << Dro z 1.12. 4. hod
1 CHE přesun >> na 3.12. 5. hod
2 IKT uč.V přesun << Dro z 1.12. 5. hod
2 AJA AJA přesun >> na 30.11. 8. hod
2 NJA NJA přesun >> na 30.11. 8. hod
4 NJA NJA uč.3 přesun << Libá z 30.11. 8. hod
4 AJA AJA uč.J přesun << Psg z 30.11. 8. hod
4 TEV odpadá (Kor)
5 CHE uč.1 přesun << Hof z 1. hod
5 TEV odpadá (Kor)
8 MAT přesun >> na 30.11. 6. hod
1.AE
0 ZEL přesun >> na 1.12. 5. hod
1 ZEl1 uč.M přesun << Kab z 1.12. 4. hod
1 CHE přesun >> na 3.12. 5. hod
2 ZEl1 uč.M přesun << Kab z 1.12. 5. hod
2 AJA AJA přesun >> na 30.11. 8. hod
2 NJA NJA přesun >> na 30.11. 8. hod
4 NJA NJA uč.3 přesun << Libá z 30.11. 8. hod
4 AJA AJA uč.J přesun << Psg z 30.11. 8. hod
4 TEV odpadá (Kor)
5 CHE uč.1 přesun << Hof z 1. hod
5 TEV odpadá (Kor)
8 MAT přesun >> na 30.11. 6. hod
1.E
0 ZEL přesun >> na 1.12. 5. hod
1 ZEl1 uč.M přesun << Kab z 1.12. 4. hod
1 CHE přesun >> na 3.12. 5. hod
2 ZEl1 uč.M přesun << Kab z 1.12. 5. hod
2 AJA AJA přesun >> na 30.11. 8. hod
2 NJA NJA přesun >> na 30.11. 8. hod
4 NJA NJA uč.3 přesun << Libá z 30.11. 8. hod
4 AJA AJA uč.J přesun << Psg z 30.11. 8. hod
4 TEV odpadá (Kor)
5 CHE uč.1 přesun << Hof z 1. hod
5 TEV odpadá (Kor)
8 MAT přesun >> na 30.11. 6. hod
2.O
2 ZES uč.2 výměna << Hof z 4. hod
2 FYZ výměna >> na 3.12. 4. hod
4 FYZ uč.2 výměna << Dro z 2. hod
4 ZES výměna >> na 3.12. 2. hod
6 MAT uč.2 výměna << Prok z 2.12. 4. hod
6 TOP výměna >> na 2.12. 4. hod
8 AJA AJA přesun >> na 4.12. 5. hod
8 NJA NJA přesun >> na 4.12. 5. hod
2.P
4 LEV uč.5 výměna << Pazd z 4.12. 1. hod
4 UCT výměna >> na 4.12. 1. hod
3.A
8 AMO uč.T přesun << Zil z 30.11. 0. hod
3.E
1 ETZ přesun >> na 3.12. 8. hod
7 ETC uč.4 přesun << Dro z 8. hod
7 ETZ přesun >> na 2.12. 1. hod
8 ETZ uč.4 přesun << Dro z 1. hod
8 ETC přesun >> na 3.12. 7. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou